Copyright 2017 Kosmetický salon Praha 1 a 2
NECHTE SE ROZMAZLOVAT...

KOSMETICKÝ SALON PRAHA 1 a 2

ulice Dittrichova 3 poblíž Palackého náměstí, Tel.: 728 434 428 nebo 222 361 609
Autem do salonu
Pokud se budete chtít dostat do Kosmetického salonu Praha autem, je to velmi jednoduché, i když ulice Dittrichova i přilehlé ulice jsou vesměs jednosměrné. Na mapě jsou jednotlivými barvami vykresleny možné trasy příjezdů ze všech možných směrů. Nejdůležitější je vědět, že z Resslovy ulice lze odbočit do Dittrichovy ulice pouze, když jedete směrem od Jiráskova  na Karlovo náměstí. Pokud jedete od Karlova náměstí, stačí se držet červené linky na mapě, která Vás spolehlivě navede.
Dittrichova ulice se nachází v modré parkovací zóně, parkovat se dá ve všech přilehlých ulicích vč. Dittrichovy, místečko se obvykle najde. Pokud nemáte parkovací kartu, můžete zaparkovat na placeném parkovišti na Karlově náměstí nebo na chvilku zaparkovat "načerno" v ulici blízko kosmetického salonu. Policisté sem chodí velmi zřídka na namátkové kontroly.

Otevírací doba:
Není přesně daná, obvykle je od 13 - 18 hodin, ovšem velmi ráda se přizpůsobím Vašim časovým požadavkům. Nejjednodušší je zavolat na číslo 728 434 428 a objednat se na vhodný termín. Nespoléhejte prosím, že mne zastihnete "naslepo" ve výše uvedených hodinách, mohu mít jinou zákaznici a Vy budete čekat, nebo budu absolvovat další kurzy v rámci rozšiřování a zkvalitňování služeb.

Rovněž mi můžete napsat email na kosmetika.kulhankova@seznam.cz , ovšem to je zdlouhavé, protože poštu pročítám až večer po skončení pracovního dne.

KOSMETICKÝ SALON PRAHA 1 a 2

RYCHLÝ KONTAKT
kosmetika.kulhankova@seznam.cz
728 434 428
222 361 609
Dittrichova 3
Praha
optimalizace PageRank.cz