Copyright 2017 Kosmetický salon Praha 1 a 2
NECHTE SE ROZMAZLOVAT...

KOSMETICKÝ SALON PRAHA 1 a 2

ulice Dittrichova 3 poblíž Palackého náměstí, Tel.: 728 434 428 nebo 222 361 609

Depilace teplým voskem

Přílišný růst chloupků na obličeji, rukou a nohou a jejich odstraňování je především problém kosmetický. Taktéž i depilaci chloupků v podpaží provádíme převážně z důvodů kosmetických a také hygienických v Kosmetickém saloně Praha 1 a 2.

       Depilace teplým voskem je velmi účinná metoda, jak odstranit chloupky na celém těle.

       Depilace teplým voskem umožní zbavit se nežádoucích chloupků na jakémkoliv místě vašeho těla během krátké doby. Vše za pomoci přírodních vosků, které jsou šetrné k vaší pokožce a nedráždí ji.

       Hladká a hebká pokožka po této metodě depilace vydrží průměrně 3-4 týdny, vždy ale závisí na typu kůže. Při opakované a systematické depilaci jsou chloupky oslabovány a doba se prodlužuje.

       Před depilací nepoužíváme přípravky, které obsahují mýdlo, šetrnější a vhodnější jsou například gely či pěny.
Po depilaci bychom neměli používat přípravky, které obsahují v hojné míře alkohol nebo parfémy. Pleť ošetříme nejlépe tělovým pudrem nebo zvláčníme emluzí bez parfénu. Alespoň 2 dny by se neměla pokožka příliš namáčet a slunit. Tím se zabrání zanícení pokožky po zákroku a zraudnutí - zánětu ústí folikulů (folikulitidě).

Co je to depilace?

Depilace znamená umělé odstraňování nadměrného ochlupení chemickou nebo mechanickou cestou. Nejde o trvalé odstranění, kosmetický zákrok se musí opakovat každé cca 4 týdny v závislosti na typu kůže a rychlosti růstu ochlupení.

RYCHLÝ KONTAKT
kosmetika.kulhankova@seznam.cz
728 434 428
222 361 609
Dittrichova 3
Praha
optimalizace PageRank.cz