Copyright 2017 Kosmetický salon Praha 1 a 2
NECHTE SE ROZMAZLOVAT...

KOSMETICKÝ SALON PRAHA 1 a 2

ulice Dittrichova 3 poblíž Palackého náměstí, Tel.: 728 434 428 nebo 222 361 609

Kouřové líčení - návod + foto

Kouřové stíny na očích vypadají vždycky měkce a sametově, ale také dramaticky. Propůjčí Vaší tváři osobní romantické kouzlo. Klíčem je pečlivé rozetření tmavších barev - šedé, hnědé, purpurové, tmavě zelené, uhlově šedé, modré... nejtmavší stín by měl být u kořínků ras a postupně nahoru by měl zesvětlovat; snažte se však vytvořit dojem, že jste použila jen jednu barvu.
Na horní i dolní víčka naneste trochu korektoru, abyste zakryla žilky a zamezila vytvoření vrásek. Upravte si řasy kleštičkami, a pak aplikujte oční linku těsně u kořínků řas: zavřete oči a naneste tužkou linku jen do vnějšího koutku nebo orámujte celé horní víčko. Do vnějšího koutku aplikujte linku tak, aby přirozeně prodlužovala linii řas. Chcete-li, aby se řasy zdály delší, protáhněte linku ještě kousek za vnější koutek.

Napudrování. Naneste pudr pod oči, abyste zabránila rozmazání stínů, a pak naneste nad linku oční stín ve stejném tónu, aby se Váš pohled změkčil a také aby se linka nesetřela. Stejný stín aplikujte na spodní víčko v těsné blízkosti řas.

Použijte zvýrazňovací pudr na lícní kosti, abyste dodala očím dramatického výrazu. Pečlivě rozetřete a chybičky odstraňte vatovým tamponkem. Potom aplikujte dva lehké nánosy maskary na horní i spodní řasy a pročešte je hřebínkem, aby se od sebe oddělily.

Obtáhněte rty konturovací tužkou, která se barvou hodí k Vaší rtěnce, a pak štětečkem naneste rtěnku.
Tužky na oční linky udržujte ostrouhané, ale před použitím změkčete špičku tím, že si nakreslíte krátkou linku na hřbet ruky.

Jestliže jste začátečnice, použijte nejdřív tužku na linky, se kterou se pracuje snadněji a propůjčí očím měkčí pohled. Chcete-li vytvořit rovnou linku, držte se přesně kořínků řas. Ujistěte se, že mezi očním víčkem a kořínky řas nezůstává žádná nezabarvená kůže.

Oční stíny použijte také pod spodní víčko a protáhněte linku až do koutku.


Došla jste až sem, ale líčení se z jakéhokoli důvodu nezdařilo? Zkuste mi zavolat, poradím Vám nebo Vás mohu sama profesionálně nalíčit! Stačí kliknout na odkaz Kontakt .
RYCHLÝ KONTAKT
kosmetika.kulhankova@seznam.cz
728 434 428
222 361 609
Dittrichova 3
Praha
optimalizace PageRank.cz