Copyright 2017 Kosmetický salon Praha 1 a 2
NECHTE SE ROZMAZLOVAT...

KOSMETICKÝ SALON PRAHA 1 a 2

ulice Dittrichova 3 poblíž Palackého náměstí, Tel.: 728 434 428 nebo 222 361 609

Líčení denní, líčení večerní, líčení svatební

Krása spočívá v sebevědomí a sebejistotě každé ženy, v přitažlivosti Vaší osobnosti, do které jistě spadá i krásná pleť a pečlivý, odpovídající make-up, který ženě zvýrazní její přednosti a zároveň zakryje nežádoucí místa. Kvalitní a krásné nalíčení spočívá ve výběru barev a na jejich správném rozmístění. Rozhodně se nejedná o množství použité kosmetiky.
Svatební líčení musí být slavnostní a nevšední, ale zároveň přirozené, abyste se cítila nadmíru dobře. Nalíčení by mělo bez problémů odolat nástrahám Vašeho výjimečného dne, ladit s doplňky a kyticí, případně i se svatebním účesem. Důležitým vodítkem pro svatební nalíčení je individualita každé ženy, její typ, představy, přirozenost, styl života i prostředí plánované svatby. Ukázky líčení nevěst najdete ve fotogalerii svatebního líčení .

Co je líčení?

       Líčení a dekorativní kosmetika (vizážistika) je obor zabývající se úpravou obličeje. Pro Kosmetický salon Praha je velmi důležitý, je doplňkem kosmetické péče - pěstění pleti a předcházení stárnutí. Jeho cílem je podtrhnout osobnost, krášlit - zdůraznit to, co je na obličeji krásné, a méně krásné potlačit. Líčení hraje důležitou roli při upevňování zdravého sebevědomí, zvláště u klientek se závažnými změnami pleti. Správné líčení očí je nejdůležitější.
RYCHLÝ KONTAKT
kosmetika.kulhankova@seznam.cz
728 434 428
222 361 609
Dittrichova 3
Praha
optimalizace PageRank.cz