Copyright 2017 Kosmetický salon Praha 1 a 2
NECHTE SE ROZMAZLOVAT...

KOSMETICKÝ SALON PRAHA 1 a 2

ulice Dittrichova 3 poblíž Palackého náměstí, Tel.: 728 434 428 nebo 222 361 609
Odpočiňte si od všedních dnů a nechte se unášet příjemným a relaxačním liftingovým ošetřením v Kosmetickém saloně Praha.

V první fázi surliftingu po povrchovém očištění pleti nastoupí speciální ruční medová masáž, při které se zvýší hydratace pokožky a usnadní tak pronikání éterických olejů. Chemické složení medu a pomocných přípravků působí preventivně proti množení bakterií a regeneruje nové tkáně, uvolňuje mysl a má zklidňující účinky, přináší rovnováhu těla i mysli, reguluje nervový systém a pomáhá při nespavosti.

V další fázi liftingového ošetření nastupuje zpevňující sérum, které působí proti ochablosti pleti a obnovuje její pevnost. Obsahuje rovněž vajíčka velmi vzácné žábronožky solné, které slouží k obnovení buněčného metabolismu, stimuluje syntézu proteinů, zlepšuje soudržnost buněk epidermis, posiluje regeneraci a schopnost buněčné obnovy. Také obsahuje výtažek z japonských hub Shiitake a Mannentake, které jsou v orientálním lékopisu známé svým účinkem na prodloužení života.

V následující fázi nastupuje zpevňující masážní krém Firming Massage Butter, jenž chrání kolagenová a elastinová vlákna před poškozením enzymy, což je jedna z hlavních příčin stárnutí pleti. Tato 30-ti minutová masáž podporuje buněčnou regeneraci, aktivuje syntézu kolagenu a elastinu, zlepšuje hydrataci, pružnost a tonus pleti.

V předposlední fázi bude nanesena zpevňující vypínací maska, která je hydratační a osvěžující. Zlepšuje pružnost pleti a zjemňuje ji. Má okamžité vypínací účinky a dlouhodobě pokožku zpevňuje.

V poslední fázi přichází ke slovu zpevňující emulze Flash se silným vypínacím účinkem. Je ideální pro intenzivní zpevňující a protivráskové ošetření. Hydratuje vrstvu dermis a dodává jí pružnost.


Liftingové ošetření + medová masáž

RYCHLÝ KONTAKT
kosmetika.kulhankova@seznam.cz
728 434 428
222 361 609
Dittrichova 3
Praha
optimalizace PageRank.cz