Copyright 2017 Kosmetický salon Praha 1 a 2
NECHTE SE ROZMAZLOVAT...

KOSMETICKÝ SALON PRAHA 1 a 2

ulice Dittrichova 3 poblíž Palackého náměstí, Tel.: 728 434 428 nebo 222 361 609

Nabízíme Vám tyto masáže a ošetření:

       Masáže jsou jedním z nejobtížnějších úkonů v kosmetické péči, ale též nejúčinnějším. Nenahradí ji žádný masážní přístroj. Masáže mají svůj význam při komplexní péči o stárnoucí pleť. Dobře působí na vrásky vzniklé únavou, které zmenšuje tím, že aktivuje výživu a zvyšuje tonus kůže. Účinek je však trvalý jedině tehdy, provádí-li se pravidelně. Masáž se uplatňuje též při některých poruchách prokrvení a promaštění pleti.

       Účinek masáže je prokazatelný. Bezprostředně po masáži je pleť teplejší, růžová, zvyšuje se její prokrvení. Z kožního povrchu se mechanicky odstraní zrohovatělé zbytky buněk - kůže získává svěží vzhled. Mechanickým tlakem dojde k uvolnění mazových a potních žláz a jejich výměšků. Podporuje se látková výměna v kůži a usnadňuje se odplavení nežádoucích produktů tkáňového metabolismu. Urychlení tkáňového metabolismu v kůži má za následek úbytek podkožního tuku. Jemným působením na mimické svaly zmírňuje masáž únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu.

       Pravidelná masáž může upravit menší oběhové poruchy, zmírnit městnání krve a tkáňového moku i otoky v tkáni a prostřednictvím nervových vláken může působit i na jiné orgány. Všechny výše uvedné masáže si můžete vychutnat v Kosmetickém saloně Praha.
RYCHLÝ KONTAKT
kosmetika.kulhankova@seznam.cz
728 434 428
222 361 609
Dittrichova 3
Praha
optimalizace PageRank.cz