Copyright 2017 Kosmetický salon Praha 1 a 2
NECHTE SE ROZMAZLOVAT...

KOSMETICKÝ SALON PRAHA 1 a 2

ulice Dittrichova 3 poblíž Palackého náměstí, Tel.: 728 434 428 nebo 222 361 609
Typy pleti:

Suchá pleť
Vyhněte se: Slunečnímu záření, které zhoršuje její stav; nadměrnému promašťování a produktů obsahujícím alkohol a vůně.
Opatřete si: Výrobky obsahující látky zabraňující ztrátě vlhkosti, jako je například silikon nebo kolagen; denní ochranné zvlhčování; pěstící a hydratační masky; produkty obsahující vitamin E, avokádový olej, hyaluronovou kyselinu a ceramidy.

Mastná pleť:
Vyhněte se: Agresivním čisticím přípravkům s vysokým obsahem alkoholu; tónovacím krémům s "leskem" nebo "saténovým efektem"; tonizačním přípravkům na bázi alkoholu, mýdlu a vodě; zvlhčovacím přípravkům na olejové bázi; častým dotekům.
Opatřete si: Přípravky bez obsahu tuku; výrobky označené "non-comedogenic" (proti uhříkům) a "non-acnegenic" (proti akné); antibakteriální esenciální oleje, jako teea tree a grapefruit; a čistící oleje, spíš než bohaté krémy a pleťové vody.

Smíšená pleť:
Vyhněte se: Agresivním přípravkům na zónu T; peelingovým přípravkům; ponecháváním make-upu přes noc; tonizačním vodám s velkým obsahem alkoholu.
Opatřete si: Výživné pěsticí masky; noční krémy, které přispívají k maximální regeneraci pleti během spánku; hydratační krémy s ochranným UV filtrem.

Citlivá pleť:
Vyhněte se: Přípravkům s obsahem alkoholu; povrchově aktivním látkám (detergentům obsaženým v určitých čisticích přípravcích a v mýdlech); vůním a výtažkům  určitých rostlin. Chraňte se před slunečním zářením a také používejte krémy na opalování s vysokým UV faktorem.
Opatřete si: Přípravky označené jako hypoalergeny nebo takové, které obsahují zjemňující látky, jako je kaolin, heřmánek a aloe.


Nevíte, jakého typu je Vaše pleť? Nevadí! Nabízíme Vám bezplatné poradenství ohledně Vaší pleti a všech kosmetických výrobků i zákroků s nimi spojených. Stačí kliknout na ikonu Kontakt.

Péče o pleť - tipy a triky

RYCHLÝ KONTAKT
kosmetika.kulhankova@seznam.cz
728 434 428
222 361 609
Dittrichova 3
Praha
optimalizace PageRank.cz