Copyright 2017 Kosmetický salon Praha 1 a 2
NECHTE SE ROZMAZLOVAT...

KOSMETICKÝ SALON PRAHA 1 a 2

ulice Dittrichova 3 poblíž Palackého náměstí, Tel.: 728 434 428 nebo 222 361 609

Přírodní kosmetika Saloos Praha 1 a 2

Nabízíme Vám přírodní certifikovanou bio kosmetiku Saloos, která se zaměřuje převážně na tělové a masážní oleje lisované za studena, které mají tyto vlastnosti:
  • mají čistě přírodní původ, jsou vyráběny pouze z pečlivě vybraných rostlin, což je zárukou špičkové kvality. Jsou harmonickou a účinnou kombinací oleju lisovaných za studena, bio olejů a esenciálních olejů.
  • obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v jejich přirozené podobě a dovedou tyto cenné látky v maximální míře předat našemu tělou, jsou "extraktem zdraví".
  • pronikají až do nejhlubších vrstev pokožky, působí komplexně a jejich složení nejvíc odpovídá složení tuků našeho těla. Výborně se vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty.
  • jsou vhodné pro všechny typy pokožky, nevyvolávají alergické reakce, nedráždí pokožku.
  • neobsahují minerální (paraffinum liquidum) nebo rafinované oleje. Nenajdete v nich syntetické vonné látky, konzervanty ani barviva.

Každý odborník na krásu Vám potvrdí, že první pravidlo pro krásnou a zdravou pleť zní "čistit a hydratovat". Květinové pleťové vody, známé též pod názvem hydroláty, jsou pro tento účel ideální. Celkově zvyšují vlhkost pleti, jemně ji vyčistí, osvěží, tonizují a zanechají ji dokonale uvolněnou a připravenou k další péči.

Květinové vody však neslouží jen k čištění, ale též k obličejovým i tělovým obkladům, k potírání kůže, k osvěžení v letních dnech, na cestách nebo při cvičení. Dále pak k jemným inhalacím, do zvlhčovačů vzduchu, ke koupelím apod.

RYCHLÝ KONTAKT
kosmetika.kulhankova@seznam.cz
728 434 428
222 361 609
Dittrichova 3
Praha
optimalizace PageRank.cz