Copyright 2017 Kosmetický salon Praha 1 a 2
NECHTE SE ROZMAZLOVAT...

KOSMETICKÝ SALON PRAHA 1 a 2

ulice Dittrichova 3 poblíž Palackého náměstí, Tel.: 728 434 428 nebo 222 361 609
Osvěžující a výživný ošetření s výtažkem z kaviáru, se zlatem  a vitaminem C.

Pro omlazení, ochranu a novou vitalitu pleti přináší Kosmetický salon Praha 1 a 2 osvěžující a výživný program na bázi výtažků z kaviárů, zlata a vitaminu C. Jedná se o inovační ošetření pokožky obličeje vyvinuté speciálně pro profesionální ošetření. Přináší svěžest vitaminu C (který chrání pleť před oxidačními vlivy volných radikálů, zároveň působí depigmentačně). Regenerační a výživné působení výtažku z kaviárů, zlepšení mikrooběhů v pokožce a tím pádem lepší okysličení kožních tkání obličeje díky působení zlata. Doporučeno pro:
  1. Klientky, které chtějí prozářit svou pleť
  2. Klientky pohybující se ve znečištěném prostředí
  3. Pro všechny věkové kategorie

Účinky ošetření

Okamžitě se zlepší stav dehydratované pleti, která znovu ožije. Zmizí podráždění. Viditelně se zjemní vrásky v obličeji. Pokožka získá zářivý vzhled, potřebnou výživu a hydrataci, obranyschopnost a tonus. Ošetření působí proti známkám stárnutí.Relaxační ošetření s vitaminem C

  • Po očištění a následné tonizaci pleti štětcem naneseme na celý obličej, krk a dekolt koncentrát s vitaminem C. (jedná se o koncentrát na bázi stabilizovaného vitaminu C, který pokožku chrání před oxydačním působením volných radikálů a zároveň má i depigmentační schopnosti) Výsledkem je hebká a zářivější pleť s menším výskytem vrásek a lepší pevností.
  • Abychom dosáhli prokrvení, provedeme aktivní 30ti minutovou masáž (regeneračním krémem z výtažků kaviárů a zlata, který dodá pleti hydrataci, napomáhá obnovovat hydrolipidickou rovnováhu, zlepšuje texturu a povrch pleti). Pokožce dodává pevnost a tonus, čímž se vzhled pleti omlazuje.
  • Po masáži aplikujeme kolagenovou masku s přidaným vitaminem C. Maska obsahuje vysoce čistý kolagen, napomáhá stimulovat regeneraci kolagenových a elastinových vláken, masku necháme působit 20 minut.
  • Po sejmutí masky naneseme fluidní emulzi s vitaminem C.
  • Na závěr ošetření na obličej, krk a dekolt aplikujeme krém s výtažkem kaviáru. Délka ošetření je 1,5 hodiny. Doporučená frekvence ošetření - 4 sezení po dobu 1 měsíce, po ukončení této kúry je vhodné absolvovat 1 udržovací sezení měsíčně.

Boj proti volným radikálům

Průběh relaxačního ošetření s vitaminem C

RYCHLÝ KONTAKT
kosmetika.kulhankova@seznam.cz
728 434 428
222 361 609
Dittrichova 3
Praha
optimalizace PageRank.cz