Copyright 2017 Kosmetický salon Praha 1 a 2
NECHTE SE ROZMAZLOVAT...

KOSMETICKÝ SALON PRAHA 1 a 2

ulice Dittrichova 3 poblíž Palackého náměstí, Tel.: 728 434 428 nebo 222 361 609

Francouzská manikúra

Jak v mužích, tak v ženách vzbuzují úžasně vyhlížející pěstěné nehty skutečně spokojený pocit. Pěkně upraveným vzhledem dokážete ostatní zaujmout na první pohled a zvýšit svou prestiž v očích druhých.

Francouzská manikúra je známá už několika generacím a stále je nesmírně populární, ať na přírodních, či umělých nehtech. Přirozený, čistý vzhled ukazuje nehty ve zdravém světle tělesného tepla, a ačkoliv to vypadá, že dosáhnout takového dojmu je složité, šikovná manikérka si s tím poradí.

Francouzskou manikúru je vhodné opakovat každých sedm až deset dnů, ale chcete-li dopřát nehtům opravdu dokonalou péči, zkuste horké parafínové zábaly na ruce nebo teplou olejovou lázeň. U nás si dokonce můžete vychutnat masky na ruce nebo péči proti vráskám a stárnutí!
Kulaté nehty

Kulatý tvar nehtů upřednostňují ti, kteří si více cení upravenosti než módních trendů. Je důležité, aby nehty byly samy o sobě dosti pevné, protože tento tvar má slabiny a v určitých místech se nehty snadno třepí.

Oválné nehty

Tento tvar byl módním hitem 60. letech 20. století,  ale v současné době ho upřednostňuje jen málokdo, neboť takové nehty jsou slabé a lomivé.

Hranaté nehty

Rovně střižené nehty jsou velmi módní, zvlášťě s lakem podle francouzské manikúry.
Tento tvar propůjčuje nehtům větší pevnost, neboť nemá žádná slabší místa.

Leštění

Závěrečnou a často podceňovanou fází francouzské manikúry před nalakováním je vyleštění. Zajistí totiž hladký povrch vašich nehtů, zářivý a beze zbytků olejů či krémů, které by mohly zapříčinit odchlípnutí nebo nepřilnutí laku po nanesení.
RYCHLÝ KONTAKT
kosmetika.kulhankova@seznam.cz
728 434 428
222 361 609
Dittrichova 3
Praha
optimalizace PageRank.cz