Copyright 2017 Kosmetický salon Praha 1 a 2
NECHTE SE ROZMAZLOVAT...

KOSMETICKÝ SALON PRAHA 1 a 2

ulice Dittrichova 3 poblíž Palackého náměstí, Tel.: 728 434 428 nebo 222 361 609

Kosmetický salon Praha 1 a 2

Vítám Vás na stránkách Kosmetického salonu Praha. Jmenuji se Martina Kulhánková a poskytuji kosmetické služby jako jsou masáže, líčení, depilace horkým voskem, chemický peeling, parafínové zábaly, kouřové líčení, líčení očí, francouzskou manikúru, barvení obočí a řas, trvalou na řasy, poradenství a pod.

       Je mi 36 let a vyučila jsem se v oboru kosmetička na střední škole ve Vysočanech. Po absolvování povinné praxe 3 roky v oboru, jsem se osamostatnila a začala podnikat na živnostenský list - kosmetické služby. Hned na počátku mé podnikatelské kariéry jsem se rozhodla upřednostnit kvalitu před kvantitou, tudíž pracuji pouze a výhradně jen s kvalitními španělskými kosmetikami značky Germaine de Capuccini, Keenwell, Ainhoa, Integra, Thuya, Beauty Image.
Začala jsem budovat si vlastní klientelu v Karlíně, odkud jsem se po cca 1,5 roce přestěhovala na Prahu 1 a nyní buduji klientelu na ulici Dittrichova 3 poblíž Palackého náměstí, kde se intenzivně vzdělávám a učím v dalších a dalších kosmetických kurzech, protože se tento obor stále vyvíjí a já chci přinášet svým zákaznicím ty nejnovější a nejintenzivnější zážitky a potěšení v Kosmetickém saloně Praha.

       O množství kurzů a školení, jimiž jsem prošla a i nadále budu procházet, se můžete přesvědčit v odkaze certifikáty.

       Věřím, že se Vám tyto stránky budou líbit alespoň tak, jako se Vám bude líbit čokoládová masáž nebo masáž s měšci.

KOSMETICKÝ SALON PRAHA 1 a 2

RYCHLÝ KONTAKT
kosmetika.kulhankova@seznam.cz
728 434 428
222 361 609
Dittrichova 3
Praha
optimalizace PageRank.cz